Hakkımızda

Biz kimiz?

Kaliteyi vazgeçilmez öncelik olarak kabul eden; Yaşarsan Torna olarak 1998 yılında müşterilerimize torna gemi bakım ve tamir işleri olarak hizmet verdik.

İş hayatımıza Uzman Makina olarak 2016 yılından itibaren ilk günkü azim ve heyecanla kalite politikamızda ödün vermeyerek müşterilerimize hizmet vermeye devam ediyoruz.2017 yılı itibariyle Yalova Altınova Marin Çarşı’da faaliyetimize devam etmekteyiz. Yeni iş yerimiz olan Uzman Hidrolik olarak 2020 yılında müşterilerimize hidrolik malzeme satışı  olarak hizmet vereceğiz.

Vizyonumuz

Türkiye’de üretim ve hizmet kalitesi, güvenilirlik, iş emniyeti ve müşteri memnuniyeti ile öncü firma olmak. Sektörümüzün insan kaynaklarını geliştirerek, Türk Gemi İnşa Sanayinin Dünya’da öncü hale gelmesine katkıda bulunmak. Ek olarak, ticari ve donanma platformları için şaft, pervane ve dümen bakım programlarında dünyanın en önemli yerlerinden biri olmaya gayret ediyoruz.

Misyonumuz

Güvenli firmalarla yüksek kaliteli sertifikalı ürünler temin etmekteyiz.

Başta tersaneler ve armatörlere hidrolik, Pnomatik, Sızdırmazlık Elemanları, Hidrolik Hortumlar, Rekor, Hava ve Su devreleri Ekipmanları temin etmekteyiz.